Twój wybór

dom nr C1

Wysoki standard inwestycji, panoramiczne okna i najwyższej jakości materiały dadzą Państwu pewność, że wybór Domu Villanova to doskonały wybór.

  • status:
    rezerwacja
  • powierzchnia użytkowa:
    dom: 142 m2, ogród: 290 m 2
  • cena za m2:
    4790 zł brutto

Każdy dom na osiedlu Villanova został podzielony na 2 strefy funkcjonalne. Parter pełni funkcję użytkową z dużym salonem będącym jego sercem połączonym z otwartą jasną kuchnią, w której wygospodarowano miejsce na wszystkie niezbędne urządzenia AGD. 

Parter to część dzienna, gdzie krzyżują się drogi, pasje i potrzeby wszystkich domowników, dlatego też zaprojektowany salon jest najbardziej obszerny ze wszystkich pomieszczeń w domu, a jednocześnie reprezentacyjny, funkcjonalny i niezwykle przytulny. W bardzo dużym salonie warto pomyśleć o wydzieleniu konkretnych stref. Oprócz kącika wypoczynkowego może znaleźć się w tutaj także zacisze czytelnicze, miejsce do pracy lub stół jadalniany z krzesłami. Należy nadmienić również, iż każdy dom na parterze posiada własny garaż, wygospodarowano również miejsce na WC oraz pomieszczenie gospodarcze, w którym schowamy rowery, kosiarkę i inne potrzebne narzędzia.

I piętro pełni funkcję wypoczynkową ze strefą nocną wyraźnie oddzieloną od reszty domu, aby służyła wyłącznie domownikom. Znajdują się tutaj  4 pokoje sypialniane lub dziecięce, a także łazienka, garderoba i osobna toaleta. Największa sypialnia ma dostęp do górnego tarasu, na którym wypijecie Państwo niejedną poranną lub wieczorną kawę, podziwiając przy tym wschód lub zachód słońca.

Należy pamiętać, iż na etapie budowy będziecie mogli Państwo zamówić dodatkowe urządzenia, które sprawią, iż użytkowanie domu stanie się jeszcze bardziej komfortowe i niemal bezkosztowe. Do tych urzadzeń możemy zaliczyć instalację fotowoltaiczną opartą na niezawodnych ogniwach słonecznych i falowniku marki SMA oraz system klimatyzacji, który zapewni optymalną temeraturę w całym domu w upalne letnie dni.

Pompa ciepła typu "powietrze powietrze" znanej renomowanej firmy Daikin oraz instalacja rekuperacji, która zapewni ciągły dopływ świeżego powietrza i optymalny rozkład ciepła w całym domu to standard i podstawowe wyposażenie każdego budynku.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami inwestycji

Umów się na prezentację